top of page

İade ve Teslimat

İade
- Saksılı bitkiler size özel hazırlanmış ürünler olduğundan iade ve değişim yapılamaz.
- Diğer ürünler, kullanılmadan ve zarar görmeden teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde değiştirilebilir.
- Ürün değişikliğinin yapılması için helloplanthom@gmail.com adresinden ya da 0(533) 090 00 93 nolu numaran iletişime geçiniz.
- Değişimi istenen ürünler, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir. Değişim sürecinde ürün kargo/kurye bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Teslimat
İstanbul dışındaki gönderilerde Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargonuz, Türkiye’nin her yerine 14,90 TL+KDV olarak ücretlendiriliyor. 12:00’ye kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Kurye ile İstanbul içi aynı gün gönderim yapılan bölgeler aşağıdaki gibidir.
Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Beyoğlu, Kağıthane, Eyüp, Üsküdar, Kadıköy, Bakırköy, Bahçelievler, Fatih, Beykoz

Hızlı teslim olması gereken, saat kısıtı bulunan ya da İstanbul içi uzak noktalara aynı gün gitmesi gereken siparişler için helloplanthom@gmail.com ya da @plant.hom instagram hesabıyla iletişime geçiniz.

Kurye ile aynı gün, uzak bölgelere teslimat yapmak istiyorsanız iletişime geçiniz.
Uzak bölgeler: Adalar, Avcılar, Arnavutköy (ilçe), Başakşehir, Beylikdüzü, Çatalca, Çekmeköy,  Kartal, Küçükçekmece, Pendik, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Tuzla.
Uzak bölgelerdeki teslimat süreleri haftalık olarak güncellenir ve 1-7 iş gününde kurye ile gönderim yapılır.

Kurye ile saat 12:00’den önce verdiğiniz siparişler, haftaiçi hergün 24 saat içerisinde teslim edilir. Acil bir siparişiniz olması durumunda lütfen 0(533) 090 00 93 nolu numara üzerinden bize ulaşın. 
Kargo ile gönderilen ürünler 1-2 iş günü içerisinde size ulaşır. Kargonuz verildiğinde size mail yoluyla bilgi verilir. 

Hasarlı aldığınız ürün size ulaşığında kargo ya da kuryeden teslim almadan tutanak tutturmanız gerekmektedir. Aksi takdirde taşıyıcı firmaya bu hasarı yansıtamadığımızdan yardımcı olamayacağız.

Planthom; taşıyıcı kaynaklı kayıp, çalınmış ve gecikmiş paketlerden sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda taraflar, maddi kaybı taşıyıcı firma tarafından isteyecektir.

Toplu sipariş ve teslimat için lütfen iletişime geçiniz.

 

bottom of page